Регуляторна політика

Проект рішення

"Про місцеві податки і збори та інші платежі на 2017 рік, розмір ставок яких, згідно чинного законодавства встановлюється органами місцевого самоврядування"

Аналіз регуляторного впливу "Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання, водовідведення та вивезення твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів"

"Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання,  водовідведення та вивезення твердих побутових

відходів для всіх категорій споживачів"

"Про затвердження Правил благоустрою та громадського порядку на території Косарської сільської ради Кам'янського району Черкаської області"

"Про місцеві податки і збори та інші платежі на 2018 рік, розмір ставок яких, згідно чинного законодавства встановлюється органами місцевого самоврядування"

"Про місцеві податки і збори на 2019 рік"

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Косарської сільської ради на 2019 рік

"Про місцеві податки і збори на 2020 рік"

"Програму регулювання чисельності безпритульних тварин на території Косарської сільської ради на 2019-2020 роки "

"Про затвердження тарифів на комінальні послуги КП "Тясмин""

"Про затвердження тарифів Косарського МПД ДП "Укрспирт" для КП "Тясмин""

"Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 25.06.2019 р. № 49-2/VII "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Косарської сільської ради на 2020 рік""

Про затвердження Правил та порядку розміщення зовнішньої реклами на території Косарської сільської ради

Про затвердження Порядку встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, розташовані на території с. Косарі

Про місцеві податки і збори на 2021 рік