Дошкільний навчальний заклад «Віночок»

Адреса: 20813, Черкаська обл., Кам’янський р-н, с.Косарі, вул.Перемоги, 3
Рік заснування – 1973
завідуюча – Ткаченко Ольга Василівна
Тел. 2-13-15

На сьогодні заклад відвідує 65 дітей. З 2012 року дошкільний навчальний заклад «Віночок» функціонує як окрема юридична особа. Фінансування установи здійснюється з сільського бюджету. Штати повністю укомплектовані, в кількості 14,5 штатних одиниць. Харчування дітей проводиться за рахунок батьківської плати, коштів сільського бюджету та спонсорської допомоги і знаходиться на належному рівні. Дітям з багатодітних сімей, матеріям – одиночкам та сім`ям учасників АТО  надається пільга по батьківській платі. Щороку в приміщенні дитсадка проводиться поточний ремонт.

В 2012 році в  дошкільному навчальному закладі проведено реконструкцію котельні на тверде паливо і в осінньо – зимовий період заклад опалюється дровами.Дровами на опалювальний період 2015-2016 років заклад забезпечений. Установа забезпечена телефонним зв`язком та швидкісним кабельним Інтернетом.

Сільський Будинок культури

Адреса: 20813, Черкаська обл., Кам’янський р-н, с.Косарі, вул.Кірова,6
Рік заснування – 1979
директор – Крупська Анастасія Сергіївна
Тел. 0935510686
Кількість працівників - 3

Сільська бібліотека

Адреса: 20813, Черкаська обл., Кам’янський р-н, с.Косарі, вул.Кірова,6
Рік заснування – 1979 , завідуюча – Бобінець Світлана Миколаївна
тел. 0630239964, кількість працівників - 2

Мережу закладів культури на території сільської ради представляють бібліотека та  будинок культури.

Приміщення будинку культури та бібліотеки перебувають на балансі сільської ради. Приміщення обладнане електроопаленням.

В сільській бібліотеці встановлено комп’ютер та підключено до мережі Інтернет.

Штати в сільській бібліотеці та сільському будинку культури повністю укомплектовані. В сільській бібліотеці працює бібліотекар Бобінець Світлана Миколаївна. В сільському будинку культури : директор будинку культури Крупська Анастасія Сергіївна, художній керівник Глущенко Володимир Миколайович, техпрацівник Коваленко Ліда Миколаївна. При сільському будинку культури працює гурток художньої самодіяльності та танцювальний.

Працівники та учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури щороку виступають з концертною програмою до Дня Перемоги, 8 Березня, Дня Незалежності, Дня Захисника України, Дня села та Дня працівників сільського господарства. Готують вечори відпочинку на Новорічні на різдвяні свята, до свята Івана Купала. Згідно  плану  роботи  в  сільській бібліотеці та сільському будинку культури проводяться лекції та бесіди на різну тематику. Щомісячно проводяться заходи з нагоди державних свят та пам`ятних дат.